tick   Cel

Naszym celem jest praktyczne zastosowanie marketingowych wartości słownych i graficznych zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom współtworzymy sukces firm różnych segmentów branżowych. Zaangażowanie i entuzjazm pozwalają nam tworzyć innowacyjne projekty, które skutecznie uwodzą konsumentów.

 

tick   Oferta

Naszą ofertę kierujemy do istniejących oraz powstających firm i instytucji, które chcą zyskać unikalny wizerunek oraz trafić ze swoim produktem do wybranego grona odbiorców. 

Oraz do klientów indywidualnych, którzy pragną posiadać coś unikalnego lub chcą sprawić prezent bliskiej osobie, który będzie jedyny i niepowtarzalny.

 

tick   Nasz sprzęt

Roland Soljet PRO III XJ-640 - Ploter drukujący wielkoformatowy o szerokości zadruku do 1600mm i rozdzielczości 1440x1440dpi pozwala nam na wydruk grafiki dużych rozmiarów w krótkim czasie. Wysokiej jakości banery, rollupy, szyldy, plakaty to tylko niektóre z możliwości tej maszyny. To i wiele więcej możesz zamówić u nas.

 

GCC Spirit Si-40 - Ploter laserowy COgrawerująco-tnący o polu roboczym 74x46cm umożliwia pozostawianie trwałego graweru na różnego rodzaju powierzchniach: sklejce, drewnie, szkle, laminatach powlekanych itp. Dzięki temu możesz sprawić prezent bliskiej osobie, który będzie wykonany tylko w jednym unikalnym egzemplarzu. A jeśli posiadasz własny gabinet, to nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś powiesił na drzwiach tabliczkę ze swoim tytułem.

 

Monitor NEC MultiSync PA241W - 24- calowy profesjonalny monitor do obróbki graficznej, skalibrowany za pomocą X-Rite Color Munki Photo. Dzięki temu otrzymaliśmy idealne odwzorowanie kolorów pomiędzy monitorem a wydrukiem docelowym a nasz klient ma pewność, że otrzyma produkt w odpowiednich barwach.

 

Zestaw komputerowy - Procesor serwerowy Intel Xeon, 16GB pamięci RAM, nowoczesny dysk SSD, Windows 7 Professional 64-bit. Praca z grafiką na takim sprzęcie odbywa się bardzo sprawnie, nawet pliki dużych rozmiarów nie stanowią dla niego problemu.

 

Oferujemy również nadruk na kubkach i koszulkach metodą termosublimacji lub termotransferu. Od dziś możesz pić swój ulubiony napój w kubku, który sam zaprojektowałeś. 

Widziałeś gdzieś ciekawą grafikę lub chciałeś kupić koszulkę ale już nie ma takiego wzoru? Żaden problem, przynieś projekt do nas i ciesz się swoim niepowtarzalnym nadrukiem.

 

Poligrafia DTP  -  Wydruki mniejszego formatu takie jak: materiały szkoleniowe, ulotki, wizytówki. Wykonywane techniką druku cyfrowego. 

 

 tick   Nasi specjaliści

Specjalista ds. grafiki DTP  - tworzenie i obróbka grafiki komputerowej, projektowanie logotypów, plakatów, ulotek, broszur, wykonywanie prac graficznych na zlecenie.

Posiada:  europejski certyfikat "Corel Draw as DTP Tools", międzynarodowy certyfikat "CISCO". Uczestnik szkoleń Adobe Photoshop na potrzeby DTP i internetu, Corel Draw na potrzeby DTP i internetu.

 

Specjalista ds. druku cyfrowego - obsługa urządzeń do druku cyfrowego, druk i kontrola jakości druku, zapewnienie ciągłości pracy maszyn. Konserwacja urządzeń drukarskich.

 

Specjalista ds. marketingu i obsługi klienta  - przyjmowanie zamówień od klienta drogą mailową, telefoniczną oraz bezpośrednią, wysyłka i transport realizowanych zamówień, wystawianie faktur, tworzenie ofert, pozyskiwanie klientów oraz nadzór nad wizerunkiem Spółdzielni Socjalnej "Mixgraf Studio Reklamy.

 

Specjalista ds. administracji i obsługi biura  - obsługa korespondencji i zarządzanie dokumentacją, składanie zamówień i współpraca z dostawcami, prowadzenie biura.